Телефонуйте нам: +38(067) 363-77-07, +38(093) 670-77-07

Основні послуги

«СТАТИЧНА IP-АДРЕСА»

Надає можливість організовувати віддалений доступ до пристроїв користувача та інше, де потрібна ідентифікація за IP-адресою.

Вартість послуги 2 грн за добу. Активація коштує 10 грн.

«ЗАМОРОЗКА» (ПРИЗУПИНЕННЯ ПОСЛУГИ)

Послуга тимчасового призупинення доступу до мережі Інтернет доступна фізичним особам з метою збереження коштів на рахунку абонента, наприклад, на час відпустки або відрядження. Абонентська плата на період дії послуги не нараховується. Кількість безкоштовних заморозок – двічі на рік, вартість додаткової заморозки становить 50 грн. Мінімальна кількість днів для заморозки – 7 діб. Заморозка доступна при позитивному балансі з особистого кабінету, де необхідно обрати дату початку та завершення послуги, якщо це не безстроковий період.

«КРЕДИТ»

Активація послуги Інтернет при не достатньому балансі. Вартість кредитування 10 грн., які у разі поповнення рахунку протягом 24 годин повертаються на особовий рахунок абонента.

УВАГА! Враховуйте час переказів платіжних систем. Активується в особистому кабінеті не частіше одного разу на місяць.

«ПЕРЕКАЗ КОШТІВ»

Переказ коштів через особистий кабінет між абонентами компанії «Наш Простір». Для здійснення операції необхідно знати ідентифікатор UID отримувача, що вказаний в його особистому кабінеті. Час переказу: до 1 хвилини.

РЕЖИМ «ТУРБО» (ПОДВІЙНА ШВИДКІСТЬ)

Послуга подвійної швидкості протягом 24 годин за 10 грн. доступна з особистого кабінету.

УВАГА! Дана послуга виконується за умови, якщо Ваше мережеве обладнання та абонентський порт провайдера підтримує необхідну швидкість.