Підключись
до необмеженого
простору інтернету

Важливо: про перебої в наданні послуги внаслідок відключень електроенергії

Шановні абоненти!

“У зв’язку із надзвичайним станом на ринку електроенергії України, що склався через дефіцит потужності електроенергії в Україні та для забезпечення стабільної роботи Об‘єднаної енергетичної системи України НЕК «Укренерго» продовжує запроваджувати вимкнення електричної енергії.
З огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою впорядкування обмежувальних графіків вимкнень по потужності та для інформування населення про їх введення в оперативному режимі ПАТ «Рівнеобленерго» розробило плани відключень по годинам на території Рівненської області та міста Рівне.
Орієнтовні дані по вимкненням розроблені з урахуванням проходження максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в Рівненський області. Дізнатись більше.

Для населення це означає, що хаотично відбуватимуться вимкнення електроенергії по будь-яких районах області. Наша компанія доклала всіх зусиль, щоб забезпечити джерелами безперебійного живлення ключові вузли, а також встановила блоки резервного живлення на проміжних вузлах. Проте, якщо центральні вузли вдається забезпечити резервним живленням терміном до однієї доби, то на проміжних — блоки резервного живлення можуть підтримувати безперебійну діяльність обладнання до декількох годин. Тому, якщо живлення відсутнє довше, ніж це може забезпечити резерв, доступ до мережі може бути також обмежений.

Окремо звертаємо Вашу увагу на можливість аварійного виходу з ладу обладнання, оскільки при відновленні загального живлення в електромережі часто бувають стрибки напруги до небезпечних показників, що спричиняє пошкодження обладнання. Ця ситуація створює додаткові збитки нашій компанії, оскільки треба замінити обладнання, що вийшло з ладу, на нове. Нове обладнання в Україні не виготовляється, а імпортується із закордону. Враховуючи фінансову ситуацію в країні і теперішні курси валют, а також те, що ми наразі не піднімали абонентську плату за користування послугами, це є суттєвим фінансовим тягарем на плечах нашої компанії.

Тому, враховуючи природу цих неприємних обставин, відсутність доступу до інтернету не буде компенсовуватись по заявках, якщо термін відсутності надання послуги складає до 24 год включно.

Просимо вас з розумінням поставитись до ситуації. У випадках аварій наші спеціалісти максимально оперативно виїзджають на виклики, щоб забезпечити відновлення послуги у найкоротший час.

11 Лютий 2016