Підключись
до необмеженого
простору інтернету

Новини

Тимчасове припинення роботи сервісу Nonstop 24

Шановні абоненти! Доводимо до вашого відому, що мережа Nonstop 24 припинила обслуговування своїх терміналів на не обмежений строк. На даний момент ви маєте можливість платити за послуги надання доступу до інтернету від Наш Простір через онлайн сервіс Приват24, у мережах терміналів «Приват Банку», «City Pay» та «Банк 24 Національний кредит» Із найкращими побажаннями, команда Наш Простір
11.02.2016

Мережа у «Посьолку» м.Здолбунів практично побудована

Офіційний старт мережі у районі Здолбунів-2 (Посьолок) м.Здолбунів відбудеться вже 1 грудня! Жителі двоповерхових будинків на вулицях: Котляревського, Кармелюка, Старицького та проспекту Цементників матимуть змогу БЕЗКОШТОВНО підключити інтернет від компанії «Наш Простір» вже починаючи з 1 грудня 2015 року. У приватному ж секторі Здолбунова-2 та західній частині Квасилова, що за переїздом наша мережа з’явиться вже наприкінці I кв. 2016р. Із картою майбутньої мережі ви можете ознайомитися за цим посиланням.
11.02.2016

Увага!!!

Шановні абоненти! Інтернет-провайдер «Наш Простір» невпинно розвивається та розширює зону покриття. Ми цінуємо кожного абонента нашої мережі тому вважаємо важливим донести до Вас наступну інформацію. Нам стало відомо, що на території мікрорайону Басів Кут були виявлені невідомі особи, що намагалися ввести в оману діючих абонентів місцевих провайдерів. Були здійснені шахрайські спроби перезаключити договір на свою мережу, аргументуючи це закриттям поточного оператора. З метою уникнення незручностей в обслуговуванні бажаємо застерегти Вас від подібних ситуацій. У разі отримання будь-якої інформації про схожі випадки або контакту з цими особами просимо якнайшвидше повідомити відділ обслуговування абонентів. Телефони відділу: (067) 363-77-07; (093) 670-77-07. Ще раз наголосимо, що інтернет-провайдер «Наш Простір» успішно тримається на ринку телекомунікаційних послуг та активно розширює свою мережу. Щиро вдячні за розуміння та підтримку.
11.02.2016

Важливо: про перебої в наданні послуги внаслідок відключень електроенергії

Шановні абоненти! “У зв’язку із надзвичайним станом на ринку електроенергії України, що склався через дефіцит потужності електроенергії в Україні та для забезпечення стабільної роботи Об‘єднаної енергетичної системи України НЕК «Укренерго» продовжує запроваджувати вимкнення електричної енергії. З огляду на тривалість запровадження таких вимкнень та з метою впорядкування обмежувальних графіків вимкнень по потужності та для інформування населення про їх введення в оперативному режимі ПАТ «Рівнеобленерго» розробило плани відключень по годинам на території Рівненської області та міста Рівне. Орієнтовні дані по вимкненням розроблені з урахуванням проходження максимуму навантаження Об’єднаної енергетичної системи України в Рівненський області. Дізнатись більше. Для населення це означає, що хаотично відбуватимуться вимкнення електроенергії по будь-яких районах області. Наша компанія доклала всіх зусиль, щоб забезпечити джерелами безперебійного живлення ключові вузли, а також встановила блоки резервного живлення на проміжних вузлах. Проте, якщо центральні вузли вдається забезпечити резервним живленням терміном до однієї доби, то на проміжних — блоки резервного живлення можуть підтримувати безперебійну діяльність обладнання до декількох годин. Тому, якщо живлення відсутнє довше, ніж це може забезпечити резерв, доступ до мережі може бути також обмежений. Окремо звертаємо Вашу увагу на можливість аварійного виходу з ладу обладнання, оскільки при відновленні загального живлення в електромережі часто бувають стрибки напруги до небезпечних показників, що спричиняє пошкодження обладнання. Ця ситуація створює додаткові збитки нашій компанії, оскільки треба замінити обладнання, що вийшло з ладу, на нове. Нове обладнання в Україні не виготовляється, а імпортується із закордону. Враховуючи фінансову ситуацію в країні і теперішні курси валют, а також те, що ми наразі не піднімали абонентську плату за користування послугами, це є суттєвим фінансовим тягарем на плечах нашої компанії. Тому, враховуючи природу цих неприємних обставин, відсутність доступу до інтернету не буде компенсовуватись по заявках, якщо термін відсутності надання послуги складає до 24 год включно. Просимо вас з розумінням поставитись до ситуації. У випадках аварій наші спеціалісти максимально оперативно виїзджають на виклики, щоб забезпечити відновлення послуги у найкоротший час.
11.02.2016

Акція!!! Приведи Друга

Чудова пропозиція від компанії «Наш Простір» для Вас та Ваших друзів —  акція «Приведи друга» Підключайте друзів до Інтернету від компанії «Наш Простір» та отримайте бонусні кошти для користування Інтернетом. За кожного підключеного друга кожен з вас отримає бонусні кошти у розмірі 100 грн на особовий рахунок. Кількість друзів – необмежена.
11.02.2016

Проведено налаштування та запущено в роботу платіжну систему 24 Non Stop

Проведено налаштування та запущено в роботу платіжну систему 24 Non Stop Карта терміналів
11.02.2016

В Інтернет за технологією GPON

В Інтернет за допомогою технології GPON Одна з головних задач, що стоять перед сучасними телекомунікаційними мережами доступу — так звана проблема «останньої милі», надання якомога більшої смуги пропускання індивідуальним та корпоративним абонентам при мінімальних витратах. І тут істотну допомогу може надати технологія PON. Суть технології PON (passive optical network) полягає в тому, що між приймально-передавальним модулем центрального вузла OLT (optical line terminal) і віддаленими абонентськими вузлами ONT (optical network terminal) створюється повністю пасивна оптична мережа, що має топологію дерева. У проміжних вузлах дерева розміщуються пасивні оптичні розгалужувачі (splitters) — компактні пристрої, які не потребують електроживлення та обслуговування. Один приймально-передавальний модуль OLT дозволяє передавати інформацію безлічі абонентських пристроїв ONT. Число ONT, підключених до одного OLT, може бути настільки великим, наскільки дозволяє бюджет потужності і максимальна швидкість приймально-передавальної апаратури.  
11.02.2016