Про компанію

Компанія «Наш Простір» надає послуги доступу до всесвітньої мережі Інтернет як для юридичних, так і для фізичних осіб за доступними цінами.

Основним пріоритетом нашої діяльності є надання абонентам якісного доступу до всесвітньої мережі Інтернет на максимально можливій швидкості. Ми постійно працюємо над збільшенням ємності наших зовнішніх і внутрішніх каналів зв’язку та розширенням карти покриття нашої мережі.

Ми надаємо лише високоякісні телекомунікаційні послуги, оскільки прагнемо дарувати людям яскраві емоції, які роблять повсякденне життя барвистим, а навколишній світ – кращим. Високий професійний рівень наших спеціалістів, унікальний досвід та використання новітніх технологій компанії є запорукою стабільності та основою впевненості у завтрашньому дні. Майбутнє – за високотехнологічними телекомунікаційними послугами, і ми робимо все для того, щоб втілити у життя те, що зробить його неповторним.

Гарантією успіху компанії є наша команда високопрофесійних, талановитих, вмотивованих, компетентних працівників, котрі щодня ухвалюють оптимальні рішення та працюють в інтересах наших абонентів і компанії в цілому.

Наші переваги:

 • відсутність необхідності підключення до фіксованої телефонної лінії, відповідно не протрібно платити за стаціонарний телефон;
 • стабільний доступ до мережі;
 • оперативність виконання робіт;
 • стабільно висока швидкість передачі даних;
 • подобова оплата;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Основний бізнес-фокус компанії — надання послуг якісного доступу до глобальної мережі Інтернет по волоконно — оптичним лініям з використанням технології GEPON (Gigabit Ethernet Passive Optical Network). Оптоволоконні лінії зв’язку, є одним з найнадійніших і найперспективніших напрямків в області зв’язку. Пропускна спроможність оптичних каналів на порядок вища, ніж в інформаційних лініях на основі мідного кабелю. Крім того, оптоволокно несприйнятливе до електромагнітних полів, що позбавляє від типових проблем мідних систем зв’язку, такі як електричні наведення та грози.

Оптичні мережі здатні передавати сигнал на великі відстані з меншими втратами. В основі оптоволоконних технологій лежить принцип використання світла, як основного джерела інформації. Світло набагато простіше передати на далеку відстань з меншими втратами, ніж електричний струм. Крім того, як вже говорилось, він не схильний до дії електромагнітних полів і здатний передавати на порядки більшу кількість інформації.

Переваги волоконно-оптичних ліній зв’язку (ВОЛЗ):

 • висока пропускна спроможність;
 • висока захищеність від перешкод;
 • висока захищеність від несанкціонованого доступу;
 • гальванічна розв’язка елементів мережі;
 • тривалий термін експлуатації.

Ми постійно працюємо над поліпшенням якості наших послуг!