Питання та відповіді

Відповідаємо на найпоширеніші запитання!

Я не пам’ятаю логін та пароль в особистий кабінет, що робити?

Відновити логін та пароль можна за допомогою кнопки "Забули пароль" або звернувшись в нашу техпідтримку. Після ідентифікації особи, оператор допоможе відновити логін та пароль для входу в кабінет користувача.

Як поповнювати рахунок?

Поповнити рахунок можна:
- через особистий кабінет за використання сервісів Приват24 та LiqPay;
- через мобільний банкінг: Приват24, Монобанк, А-Банк (при створенні платежу потрібно знайти ТОВ "Наш Простір" та ввести номер вашого особового рахунку);
- через термінали ПриватБанк, City24 та EasyPay за номером особового рахунку (потрібно обрати компанію "Наш Простір" з переліку).

Як призупинити (послуга "заморозка") інтернет?

Послуга "Заморозка" дає змогу зберегти ваші кошти на час вашої відсутності та не користування інтернетом. Ця послуга активується в особистому кабінеті в розділі "Заморозка". Перед активацією необхідно обрати дату початку та дату завершення послуги (від 7 діб до 3 місяців), та ОДИН РАЗ ввести пароль. Для активації послуги необхідно мати позитивний баланс. Кількість безкоштовних "Заморозок" необхідно перевірити згідно умов вашого тарифного плану.

Чи є у нас послуга телебачення?

Так, компанія "Наш Простір" надає телебачення за технологією IPTV від Megogo.

Як дізнатись баланс особового рахунку та коли буде відключено інтернет?

Баланс особового рахунку та дату відключення інтернету можна дізнатись в особистому кабінеті . Також за три дні до блокування інтернету вам буде надіслано смс про необхідність поповнити рахунок на номер зареєстрований в білінговій системі.

Коли після оплати відновиться доступ до інтернету?

Система активує послугу одразу ж, як тільки кошти в достатньому обсязі потраплять на особовий рахунок абонента.
Переконайтесь, що оплатили на рахунок достатню суму коштів, перевірити це можна в кабінеті користувача.
Платежі через онлайн-банкінг (за реквізитами) проводяться довше, все залежить від вашого банку та наскільки швидко його процесинговий центр проведе платіж. На практиці можлива затримка платежів до 2-3 банківських днів з моменту оплати. Найдовше платежі опрацьовує Укрпошта та Ощадбанк.
Саме тому, для запобігання виникнення заборгованості та автоматичного відключення послуг, рекомендуємо слідкувати за станом рахунку та оплачувати послуги способами вказаними на сайті.

Як змінити номер для смс-сповіщень?

У мобільній версії на головній сторінці натисніть на кнопку "Menu", у веб-версії – у верхньому правому кутку кнопка з вашим номером договору. Натиснувши, ви побачите кнопку "Профіль", після чого відкриється вікно з вашими даними, де є можливість вказати інший номер телефону для смс. Не забудьте поставити прапорець "Я згоден зі змінами" та підтвердити внесені зміни паролем від облікового запису.
Також у вас є можливість переглянути коротку відео-інструкцію в телеграм-каналі чи інстаграм-сторінці.

Як налаштувати підключення до інтернет?

В мережі "Наш Простір" використовується тип підключення динамічна ІР-адреса, тому при першому або повторному налаштуванні роутера (маршрутизатора) слід обирати саме цей тип.

Чи підійде роутер від Укртелеком?

Скоріш за все, ні. Для підключення до мережі Укртелеком використовується ADSL-модем, це застаріла технологія, яка відрізняється технологією підключення та передачі даних через телефонну лінію. Однак, трапляються комбіновані пристрої з підтримко WAN Ethernet-порту. Докладну інформацію шукайте в документації до обладнання на сайті виробника. Якщо ви підключені до мережі інтернет за допомогою оптичного кабелю по технології GEPON - тоді обладнання підходить.

Чи можу я змінити роутер без допомоги провайдера?

Якщо ви підключені до інтернет за допомогою оптичного кабелю по технології GEPON, то при першому встановленні роутера необхідно здійснити швидке налаштування через веб-інтерфейс маршрутизатора. Якщо ж ви підключені в багатоквартирному будинку по технології Ethernet то здійснюється прив’язка облікового запису до MAC-адреси роутера. У випадку заміни роутера, слід звернутися в техпідтримку та проінформувати про необхідність зміни (актуалізації) МАС. Зміна МАС виконується дистанційно.
Можливим є клонування МАС зі старого роутера, однак, ми наполегливо рекомендуємо інформувати провайдера та виконувати прив’язку нової МАС-адреси. В іншому випадку, при скиданні налаштувань роутера вам доведеться знову повторювати процедуру клонування або звертатись до оператора.

На оптичному модемі світиться індикатор LOS, що робити?

Якщо блимає червоним LOS – немає оптичного сигналу.
Рекомендуємо перевірити цілісність оптичного кабелю на ділянці від оптичної розетки до модему, чи немає сильних загинів або пошкоджень. Іноді, індикатор LOS блимає після того, як користувач від’єднав патчкорд і підключив знову. Наприклад, при перенесенні пристрою по будинку. Перевірите чи ви правильно підключили все. Якщо були перепади напруги перезавантажте все обладнання (оптичний модем та роутер) вимкнувши його з розетки щонайменше на 10 хв.
Якщо ж після таких маніпуляцій проблема все ще залишилась невирішеною, зверніться до нашої техпідтримки для виявлення проблеми ти виклику майстрів.

Чому погано працює бездротова мережа Wi-Fi?

Компанія "Наш Простір" гарантує швидкість згідно обраного тарифного плану від першого порту клієнтського обладнання (роутера) до національних та/або міжнародних точок обміну трафіком.
В силу технічних особливостей та великої кількості факторів, ми не несемо відповідальності за роботу клієнтського обладнання, роутерів, мережі Wi-Fi та решти пристроїв абонента (смартфонів, ноутбуків, планшетів, Smart-телевізорів, систем відеонагляду і т.д.).
Перед тим, як подавати заявку в службу технічної підтримки на низьку швидкість та/або нестабільну роботу, будь ласка, переконайтесь що ця проблема не пов’язана з використанням бездротової мережі Wi-Fi. Для цього приєднайте ноутбук або ПК до роутера (маршрутизатора) з використанням кабелю (патчкорда, витої пари) та виконайте тест швидкості .
Якщо тест швидкості при приєднанні кабелем до роутера покаже швидкість згідно тарифу – це свідчить про нестабільну роботу вашого Wi-Fi та/або роутера. В іншому випадку, рекомендуємо звернутися в службу технічної підтримки для усунення несправності.

Що робити якщо зник інтернет?

Перевірте баланс. Інтернет не буде працювати, якщо у вас недостатньо коштів на балансі, незалежно від суми заборгованості. Перевірити стан свого рахунку ви можете в особистому кабінеті, навіть якщо доступ заблокований.
Роутер і оптичний модем може дати збій в роботі. Деякі компоненти операційної системи комп’ютера так само можуть давати збої, що може привести до відключення інтернету. Перезавантаження цих пристроїв заново запустить їх роботу. Щоб перезавантажити обладнання вимкніть блок живлення пристрою від розетки на 10 хвилин. Після увімкнення дочекайтесь повного завантаження обладнання (до 1 хвилини). В більшості випадків, проблема з відсутністю інтернету вирішується таким чином.
Перевірте доступ на іншому пристрої, щоб впевнитись, що проблема існує саме з доступом (часто буває, що проблема виникає з окремим пристроєм або з сайтом, до якого ви намагаєтесь підключитись).
Якщо ж після таких маніпуляцій проблема все ще залишилась невирішеною, зверніться до нашої техпідтримки та повідомте про проблему, щоб ми могли перевірити та допомогти відновити доступ якнайшвидше.

Чому по Wi-Fi швидкість менша ніж по кабелю?

Як правило, більшість абонентів обирає прості бюджетні моделі Wi-Fi роутерів початкового рівня. Це може призводити до нестабільної швидкості, особливо при активному використанні великої кількості пристроїв або онлайн-сервісів, що транслюють потокове відео.
Найгірша ситуація з Wi-Fi в багатоповерхових будинках, де Wi-Fi роутер є практично в кожній квартирі. Сама технологія Wi-Fi передбачає використання спільного радіоефіру. Чим більша кількість роутерів знаходиться поряд – тим менше радіоефіру припадає на кожен роутер та бездротового клієнта. Іншими словами, швидкість розподіляється між усіма пристроями, незалежно від того, приєднані вони до вашого Wi-Fi роутера, чи до сусідського.

Як я можу змінити тарифний план?

Перехід на будь-який тарифний план є безкоштовним. Фактично перехід відбувається з 1-го числа наступного місяця, тому попередньо вам необхідно замовити зміну тарифу в особистому кабінеті . Розділ "Послуги" → "Зміна тарифу".